1 oktober 2014

Excursie Beeld en Geluid

Op dinsdag 30 september jl. zijn de Schans-leeringen van klas 4 basis en kader naar Hilversum geweest. Er werd een bezoek gebracht aan Beeld en Geluid Experience.

 

Na een uitgebreide rondleiding gingen onze leerlingen zelf aan de slag.

 

Tijdens een workshop Soap produceerden de leerlingen binnen drie uur een spannende cliffhanger. In teams schreven ze een storyboard, gingen ze met camera's op pad en bewerkten ze hun creatie in de montage.
 
 

Iets spannender ging het er aan toe bij de worskhop Kap en Grime.

Want hoe maak je een echte 'tv-wond' en welke opleiding heb je nodig om make-up en haarstylist bij film en televisie te worden? Onze leerlingen hebben er alles over geleerd van een echte tv-professional. De leerlingen gingen na een demonstratie zelf aan de slag op basis van een script van een bestaande televisieserie en vergeleken na afloop hun eigen resultaat met die op televisie uitgezonden. Veel wonden zagen er 'eng' uit.

 
De leerlingen en docenten kijken terug op een geslaagde dag, leerzaam en erg leuk!
 
Klik hier voor de foto's.